Błąd
  • JFolder::create: Could not create directory
  • JFolder::create: Could not create directory

Okna drewniane

Oferujemy Państwu połączenie innowacyjnej technologii z klasycznym materiałem. Okna drewniane wykonane w systemie Softline to wyroby wykonane z niezwykłą starannością przy wykorzystaniu najlepszej jakości surowca. Posiadają one łagodne, zaokrąglone krawędzie, umożliwiające równomierne pokrycie drewna powłoką zabezpieczającą i lakierem. Dzięki temu zachowują swój niezwykły wygląd przez długie lata. Nasza oferta obejmuje również serię EXTERM, charakteryzującą się bardzo wysoką izolacyjnością termiczną. Solidna konstrukcja wyposażona w trójszybowy, niskoemisyjny zestaw k=0,5W/m2K, zapewnia trwałość, funkcjonalność oraz estetykę. Współczynnik przenikalności cieplnej dla okna wynosi K=0,9.


Produkowane przez nas okna drewniane to wyroby powstałe na bazie naturalnego materiału, co niesie ze sobą liczne korzyści. Produkty po pierwsze wyróżniają się niebanalnym wyglądem. Doskonale prezentują się w zestawieniu z elewacją nowoczesną, jak też zabytkową. Po drugie odznaczają się niską rozszczelnością cieplną pod wpływem temperatury. Zapewniają także bardzo dobrą izolację termiczną. Po trzecie zapewniają lepszą filtrację powietrza niż produkty z PCV, co korzystnie wpływa na mikroklimat we wnętrzach. Po czwarte są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe.


Ceny okien drewnianych nie odstają znacząco od innych rozwiązań z naszej oferty. Różnice wynikają jedynie z wykorzystanych materiałów. W związku z tym sam cennik może wykazywać pewne wahania kosztów w przypadku wykorzystania innych technologii czy budulców. Cechą wspólną wszystkich naszych produktów jest wysoki stopień izolacji cieplnej i akustycznej, a także odporność na duże różnice temperatur. Rozwiązanie to pozwala ponadto uniknąć zjawiska rozszerzalności wskutek działania niskiej czy wysokiej temperatury.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Warszawie oraz Piasecznie.

PROFIL 88mm EXTERM Matoa, palapi, a może nieco bardziej rodzime gatunki drewna jak dąb czy sosna? W naszej ofercie proponujemy szeroki wybór wariantów kolorystycznych. Bogata paleta barw oraz możliwość zastosowania jednego z kilku proponowanych materiałów to gwarancja idealnego dopasowania materiału do wyglądu wnętrz.

PROFIL 68mm SOFTLINE Prezentowana przez nas seria Softline to doskonałe rozwiązanie zarówno pod kątem stylistycznym, jak i funkcjonalnym. Posiadają możliwość zastosowania różnego rodzaju szyb poczynając od tradycyjnych o współczynniku 1,0-0,7, poprzez szyby bezpieczne, antywłamaniowe, a na barwionych i specjalistycznych kończąc.